Služby, ktoré pre Vás zabezpečujeme

Rýchlo, jednoducho a efektívne zmanipulujeme, osadíme a namontujeme každé veľké a ťažké bremeno pomocou našich žeriavov, vákuovej a inej zdvíhacej techniky.

Zasklievanie v exteriéroch a interiéroch

Ponúkame vám zasklievanie fasád, okenných rámov, HS portálov, frontshopov, strešných svetlíkov a markíz, nadrozmerných a špeciálnych skiel všetkých druhov, vrátane ohýbaných. Máme k dispozícii minižeriavy, vákuové prísavky, robotické hlavy a ďalšiu potrebnú techniku k tejto práci. Vďaka tomu nie je pre nás problém zasklievať aj v uzavretých a stiesnených priestoroch. Okrem toho zabezpečujeme dodávku zasklievacích technológií a montáž.

zasklievanie
Manipulacia-osadenie

Manipulácia, osadenie

Radi vám bezpečne premiestnime technologické zariadenia a ich časti, komponenty strojov, ťažký nábytok, bazénové telesá, vírivky alebo umelecké diela (sochy, pamiatky a iné). Vieme, že preprava takýchto predmetov a vecí je mimoriadne náročná a nebezpečná činnosť, keďže mnohé z nich sú osádzané aj na neprístupných miestach. Preto premiestniť ich, vzhľadom na ich tvar a hmotnosť, nie je vždy jednoduché. Ak máte záujem o bezpečnú manipuláciu či prepravu spomínaných predmetov, kontaktujte nás!

Výškové práce

Ponúkame výškové práce na ťažko dostupných a nebezpečných miestach. Práca vo vysokých výškach s priemyselnou výškovou technológiou výrazne zníži váš čas a náklady. Najmä v prípadoch, keď je lešenie veľmi finančne náročné alebo jeho inštalácia nemožná.

Preprava strojov

Preprava strojov

V našej ponuke služieb je aj možnosť prepravy. Radi vám prevezieme stavebné, cestné a zemné stroje, vysokozdvižné vozíky, kolesové manipulátory, priemyselné stroje, minižeriavy a ostatné malé stroje.