Služby, ktoré pre Vás zabezpečujeme

Rýchlo, jednoducho a efektívne zmanipulujeme, osadíme a namontujeme každé veľké a ťažké bremeno pomocou našich žeriavov, vákuovej a inej zdvíhacej techniky.

Zasklievanie v exteriéroch a interiéroch

Zasklievanie fasád, okenných rámov, HS portálov, frontshopov, strešných svetlíkov a markíz, nadrozmerných a špeciálnych skiel všetkých druhov, vrátane ohýbaných. Máme k dispozícii minižeriavy, vákuové prísavky, robotické hlavy a ďalšiu techniku, ktoré nám pomáhajú v tejto práci a pomáhajú nám zasklievať aj v uzavretých a stiesnených priestoroch. Zabezpečujeme dodávku zasklievacích technológií aj montáž.

zasklievanie
Manipulacia-osadenie

Manipulácia, osadenie

Sťahovanie a preprava ťažkého nábytku alebo strojov? Bezpečne premiestňujeme technologické zariadenia a ich časti, komponenty strojov, ťažký nábytok, bazénové telesá, vírivky alebo tiež umelecké diela (sochy, pamiatky a iné)! Preprava takýchto predmetov a vecí je mimoriadne náročná a nebezpečná činnosť. Je to nebezpečné pre Vaše zdravie ale tiež pre predmety s vysokou hodnotou. Mnohé ťažké predmety sú osádzané na neprístupných miestach a vzhľadom k ich tvaru nie je vždy ľahké ich prepravovať. Ak by ste chceli s nimi bezpečne manipulovať, pohybovať alebo ich prepravovať, kontaktujte nás!

Výškové práce

Ponúkame výškové práce na ťažko dostupných a nebezpečných miestach. Najmä pri prípadoch, keď je lešenie veľmi drahé alebo jeho inštalácia vzhľadom ku okolnostiam nemožná, môže práca vo vysokých výškach s priemyselnou výškovou technológiou výrazne znížiť čas a náklady.

Preprava strojov

Preprava strojov

Naša služba prepravy ťažkých strojov je k dispozícii na prepravu stavebných, cestných a zemných strojov, vysokozdvižných vozíkov, kolesových manipulátorov, priemyselných strojov, minižeriavov a ostatných malých strojov.